Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX5629)

  • Artikelnr: YBX5629
  • EAN: 5050694040078
  • SKU: 592379326
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 729GM
  • Prijs p/st: € 259,50
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX5629 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX5629 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 185Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering N
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 1200
Batterij (vermogen Ah) 185
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 46,4
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 511
Breedte (mm) 222
Hoogte (mm) 215
Vervangt
  • 729GM

Alternatieven

VARTA Accu / Batterij ProMotive SHD (680108100A722)
VARTA Accu / Batterij ProMotive SHD (680108100A722)
€ 204,30

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1427089
    DAF 1440623
    DAF 1689803
    LEYLAND 1440623
    MAN 07970201755
    MAN 81266010118
    MERCEDES-BENZ 35410501
    MERCEDES-BENZ 9824208
    SCANIA 1421131
    SCANIA 1421132
    SCANIA 1447571
    SCANIA 1748914
    SCANIA 1748918
    FODEN TRUCKS 1623082