Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX5625)

  • Artikelnr: YBX5625
  • EAN: 5050694040030
  • SKU: 592377498
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 725GM
  • Prijs p/st: € 304,21
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX5625 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX5625 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 230Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering N
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 1350
Batterij (vermogen Ah) 230
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 56,7
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 516
Breedte (mm) 274
Hoogte (mm) 236
Vervangt
  • 725GM

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1314346
    DAF 1316659
    DAF 1689804
    IVECO 2994563
    IVECO 2994568
    IVECO 500050163
    IVECO 5801499240
    IVECO 5801985799
    IVECO 93162337
    LEYLAND 1314346
    MAN 07970202250
    MAN 07970202255
    MAN 07970202256
    MAN 81266010119
    MAN 81266010137
    MAN 81266050005
    MAN 84266010005
    MAN 88266010005
    MAN 88266010017
    MERCEDES-BENZ 25413001
    MERCEDES-BENZ 2600
    MERCEDES-BENZ 45411701
    MERCEDES-BENZ 45414401
    MERCEDES-BENZ 45414901
    MERCEDES-BENZ 45419301
    MERCEDES-BENZ 45419401
    MERCEDES-BENZ 9821308
    MERCEDES-BENZ 9824308
    MERCEDES-BENZ 9824408
    MERCEDES-BENZ A0009824308
    MERCEDES-BENZ A0009824408
    MERCEDES-BENZ A0025413001
    MERCEDES-BENZ A0045411701
    MERCEDES-BENZ A0045414401
    MERCEDES-BENZ A0045414901
    MERCEDES-BENZ A0045419301
    MERCEDES-BENZ A0045419401
    SCANIA 1447572
    SCANIA 1447574
    SCANIA 1748929
    SCANIA 1748930
    SCANIA 1748933
    SCANIA 1748934
    SCANIA 489905
    SCANIA 582713
    VOLVO 20393426
    VOLVO 20393427
    VOLVO 20774108
    VOLVO 20774109
    VOLVO 20935640
    VOLVO 20935641
    VOLVO 3199176
    VOLVO 3199177
    VOLVO 8158066
    VOLVO 8158067
    NEOPLAN 7970202250
    NEOPLAN 834226001
    CLAAS 1777730
    CLAAS 1777740
    FODEN TRUCKS 1623081