Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX1632)

  • Artikelnr: YBX1632
  • EAN: 5050694039751
  • SKU: 592323052
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 625SHD
  • Prijs p/st: € 244,52
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX1632 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX1632 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 220Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering N
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 1150
Batterij (vermogen Ah) 220
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 57
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 513
Breedte (mm) 274
Hoogte (mm) 242
Vervangt
  • 625SHD

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    MAN 81266010137
    MERCEDES-BENZ 45414901
    MERCEDES-BENZ A0009821308
    MERCEDES-BENZ A0029822408
    MERCEDES-BENZ A0045403145
    MERCEDES-BENZ A0045414901
    MERCEDES-BENZ A6869820208
    MERCEDES-BENZ A6869820908