Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX1629)

  • Artikelnr: YBX1629
  • EAN: 5050694039737
  • SKU: 592306990
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 629SHD
  • Prijs p/st: € 208,59
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX1629 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX1629 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 180Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering N
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 1100
Batterij (vermogen Ah) 180
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 44,9
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 513
Breedte (mm) 223
Hoogte (mm) 223
Vervangt
  • 629SHD

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    MAN 07.97020-1752
    MAN 07970201752
    MAN 7970201750
    MAN 7970201755
    MAN 81266010118
    MERCEDES-BENZ A0009824108
    MERCEDES-BENZ A0009826508
    MERCEDES-BENZ A0019822108
    MERCEDES-BENZ A0029822508
    MERCEDES-BENZ A0045414801
    MERCEDES-BENZ A0045415101
    MERCEDES-BENZ A0045419201
    MERCEDES-BENZ A0055413701
    MERCEDES-BENZ A0055414001
    MERCEDES-BENZ A6869820108
    SCANIA 1447570
    SCANIA 1447571
    SCANIA 1748918
    VOLVO 20393424
    CASE IH B512217
    CASE IH BCMD5W
    JOHN DEERE AL203840
    JOHN DEERE TY26103