Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX1621)

  • Artikelnr: YBX1621
  • EAN: 5050694039669
  • SKU: 592289758
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 629HD
  • Prijs p/st: € 181,79
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX1621 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX1621 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 155Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering N
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 900
Batterij (vermogen Ah) 155
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 42
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 513
Breedte (mm) 223
Hoogte (mm) 223
Vervangt
  • 629HD

Alternatieven

VARTA Accu / Batterij ProMotive HD (655013090A742)
VARTA Accu / Batterij ProMotive HD (655013090A742)
€ 209,75

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    DAF 1314344
    DAF 1316657
    DAF 1677037
    IVECO 2994561
    IVECO 2994562
    IVECO 500002138
    IVECO 500339942
    IVECO 93162331
    IVECO 93162332
    IVECO 93162334
    MAN 7970201550
    MAN 7970201556
    MAN 81266010117
    MAN 81266010135
    MERCEDES-BENZ 25413501
    MERCEDES-BENZ 25413701
    MERCEDES-BENZ 25419401
    MERCEDES-BENZ 3045400301
    MERCEDES-BENZ 45414801
    MERCEDES-BENZ 45415101
    MERCEDES-BENZ 45419101
    MERCEDES-BENZ 45419201
    MERCEDES-BENZ 9821208
    MERCEDES-BENZ 9821408
    MERCEDES-BENZ 9824108
    MERCEDES-BENZ A0009821208
    MERCEDES-BENZ A0009821408
    MERCEDES-BENZ A0025413501
    MERCEDES-BENZ A0025413701
    MERCEDES-BENZ A0025419401
    MERCEDES-BENZ A0045419101
    MERCEDES-BENZ A3045400301
    VOLVO 3199174
    VOLVO 3199175
    VOLVO 8158064
    VOLVO 8158065
    CLAAS 1777700
    CLAAS 1777710
    DEUTZ-FAHR 1174689
    DEUTZ-FAHR 1178118
    FENDT G718901050010
    JOHN DEERE AL119625
    JOHN DEERE AL119625W