Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40

 30 dagen bedenktijd

 Snelle levering

 Persoonlijke hulp

Kies een andere auto
Zoeken op kenteken
Handmatig zoeken

YUASA Accu / Batterij Super Heavy Duty Battery (YBX1620)

  • Artikelnr: YBX1620
  • EAN: 5050694039652
  • SKU: 592289667
  • Verpakkingseenheid: 1
  • Vervangt: 620HD
  • Prijs p/st: € 206,51
Zoek alternatieven voor dit artikel

Specificatie

Een Accu / Batterij YUASA is van hoge kwaliteit.

Bijvoorbeeld met de YBX1620 heeft u een accu welke lang meegaat! De YUASA YBX1620 heeft zelfs een vermogen van maarliefst 180Ah.

Voor de exacte specificaties klik hier

 

Attributen
Houderuitvoering B3
Spanning (Volt) 12
Koudstartstroom EN (A) 1100
Batterij (vermogen Ah) 180
Poolvolgorde 3
Gewicht geladen (kg) 44,9
Aansluittechniek T1
Lengte (mm) 513
Breedte (mm) 223
Hoogte (mm) 223
Vervangt
  • 620HD

Toepasbaarheid

    OEM - nummers

    Merk OE nummer
    IVECO 93162336
    MERCEDES-BENZ 25411501
    MERCEDES-BENZ 25411601
    MERCEDES-BENZ 25411701
    MERCEDES-BENZ 25415301
    MERCEDES-BENZ A0025411501
    MERCEDES-BENZ A0025411601
    MERCEDES-BENZ A0025411701
    MERCEDES-BENZ A0025415301