VAN WEZEL | BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLE DIG RECHTS -09 Primer Elek.Ink
3746828

VAN WEZEL | BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLE          DIG RECHTS -09 Primer Elek.Ink 3746828 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLE          DIG RECHTS -09 Primer Elek.Ink 3746828 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLE          DIG RECHTS -09 Primer Elek.Ink 3746828 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLE          DIG RECHTS -09 Primer Elek.Ink 3746828 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
3746828
-50% van€ 201,25 € 100,62

Levertijd binnen 2 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Inbouwplaats rechts
Buiten / binnenspiegel Complete spiegel
Buiten / binnenspiegel Bol-vormig
Buiten / binnenspiegel Voor manuele spiegelverstelling
Buiten / binnenspiegel Electrisch opklapbaar
Buiten / binnenspiegel Te verwarmen
Oppervlakte Met grondlaag
Artikelnummer paar 3746827
Kwaliteit Hagus
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

Toepasbaarheid

OPEL

OE nummers

OPEL 6207118
OPEL 6428268
OPEL 6428785
OPEL 6428911
OPEL 13253319
OPEL 13141998
OPEL 13141984
OPEL 13141999

Fabrikant

VAN WEZEL

Van Wezel Autoparts is een van de grootste leveranciers en fabrikant op het gebied van carrosserie delen en koeldelen in heel Europa. Door een constante focus op kwaliteit en op innovatie zorgt Van Wezel Autoparts ervoor dat alle producten de hoogst mogelijke standaard hebben. Van Wezel Autoparts heeft ruim 65 jaar ervaring en produceert veel verschillende producten. Van Wezel Autoparts is momenteel uitgegroeid tot één van de grootste spelers in de Europese distributie- en productiemarkt van automotive koeling- en plaatwerkdelen.

Onder Van Wezel vallen verschillende merken:

- Equiparts | Plaatwerk & Carrosseriedelen
- Hagus | Autospiegels
- International Radiators | Koelsysteem & Radiateurs
- Van Wezel | Verlichtingsdelen

De onderdelen bij Van Wezel Autoparts worden geproduceerd volgens de OE specificaties van de originele auto merken. Dit zorgt ervoor dat alle onderdelen hetzelfde zijn of nagenoeg gelijk zijn aan de originele onderdelen. Bij Site4Cars kan je de volgende onderdelen van Van Wezel in het assortiment vinden:

- Carrosserie delen
- Koplampen
- Spiegels
- Raammechanisme
- Koelsystemen
- Radiateur
- Airco Compressors

Van Wezel Autoparts heeft een grote voorraad wat ervoor zorgt dat veel verschillende onderdelen altijd snel geleverd kunnen worden. Site4Cars hanteert een levertijd van 1 – 3 werkdagen voor de levering van Van Wezel Autoparts onderdelen.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40