VAN WEZEL | KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 900
1758746

VAN WEZEL | KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 900 1758746 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 900 1758746 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 900 1758746 online kopen bij Site4Cars
VAN WEZEL | KADER+SCHROEF+MOTOR VENT. 900 1758746 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
1758746
-54% van € 101,40 46,14
Je bespaart € 55,26!

Levertijd 2-3 werkdagen


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Inbouwplaats Voor
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met elektromotor
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met ventilatorraamwerk
Aantal gaten voor montage 3
Extra benodigde artikelen Montageset
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

Toepasbaarheid

  • FIAT

OE nummers

FIAT / LANCIA 0046400256
FIAT / LANCIA 46400256
FIAT / LANCIA 46559850
FIAT / LANCIA 7704319
FIAT / LANCIA 7694871
FIAT / LANCIA 7704322

Fabrikant

VAN WEZEL

Van Wezel Autoparts is een van de grootste leveranciers en fabrikant op het gebied van carrosserie delen en koeldelen in heel Europa. Door een constante focus op kwaliteit en op innovatie zorgt Van Wezel Autoparts ervoor dat alle producten de hoogst mogelijke standaard hebben. Van Wezel Autoparts heeft ruim 65 jaar ervaring en produceert veel verschillende producten. Van Wezel Autoparts is momenteel uitgegroeid tot één van de grootste spelers in de Europese distributie- en productiemarkt van automotive koeling- en plaatwerkdelen.

Onder Van Wezel vallen verschillende merken:

- Equiparts | Plaatwerk & Carrosseriedelen
- Hagus | Autospiegels
- International Radiators | Koelsysteem & Radiateurs
- Van Wezel | Verlichtingsdelen

De onderdelen bij Van Wezel Autoparts worden geproduceerd volgens de OE specificaties van de originele auto merken. Dit zorgt ervoor dat alle onderdelen hetzelfde zijn of nagenoeg gelijk zijn aan de originele onderdelen. Bij Site4Cars kan je de volgende onderdelen van Van Wezel in het assortiment vinden:

- Carrosserie delen
- Koplampen
- Spiegels
- Raammechanisme
- Koelsystemen
- Radiateur
- Airco Compressors

Van Wezel Autoparts heeft een grote voorraad wat ervoor zorgt dat veel verschillende onderdelen altijd snel geleverd kunnen worden. Site4Cars hanteert een levertijd van 1 – 3 werkdagen voor de levering van Van Wezel Autoparts onderdelen.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40