VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig
801348

VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801348 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1349197
Fabrikantcode:
801348
-17% van€ 289,54 € 240,90

Levertijd binnen 1 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingdrukplaat
Buitendiameter [mm] 235
Versie DTS
Uitwerpkracht [N] 6500
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met koppelingsplaat
Buitendiameter 1 [mm] 235
Aantal tanden 20
Spiebaan 23,17 x 20,21
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
Besturingstype Trekactivering
Gewicht (kg) 6,212
OE nummers
ALFA ROMEO 00112723050
ALFA ROMEO 0060777039
ALFA ROMEO 0060777850
ALFA ROMEO 0060778039
ALFA ROMEO 0071714162
ALFA ROMEO 0071734944
ALFA ROMEO 112723050
ALFA ROMEO 60777039
ALFA ROMEO 60777850
ALFA ROMEO 60778039
ALFA ROMEO 71714162
ALFA ROMEO 71734944
FIAT 5890834
FIAT 71714161
FIAT 71734943
LANCIA 5890834
LANCIA 5895972
LANCIA 71714161
LANCIA 71734942
LANCIA 71734943
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40