VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig
801347

VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
VALEO | Koppelingsset - Fiat - 3 delig 801347 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1349196
Fabrikantcode:
801347
-17% van€ 157,82 € 131,31

Levertijd binnen 1 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingdrukplaat
Buitendiameter [mm] 215
Versie DBU
Uitwerpkracht [N] 4850
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met koppelingsplaat
Buitendiameter 1 [mm] 215
Aantal tanden 20
Spiebaan 23,17 x 20,110
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
Besturingstype Drukactivering
Gewicht (kg) 5,931

Toepasbaarheid

ALFA ROMEO
FIAT
LANCIA

OE nummers

ALFA ROMEO 0060777604
ALFA ROMEO 0060778025
ALFA ROMEO 0060801860
ALFA ROMEO 0060812790
ALFA ROMEO 0060813032
ALFA ROMEO 0060813814
ALFA ROMEO 0060814399
ALFA ROMEO 0071736696
ALFA ROMEO 60777604
ALFA ROMEO 60778025
ALFA ROMEO 60801860
ALFA ROMEO 60812790
ALFA ROMEO 60813032
ALFA ROMEO 60813814
ALFA ROMEO 60814399
ALFA ROMEO 60815169
ALFA ROMEO 71734764
ALFA ROMEO 71736696
FIAT 5895264
FIAT 71711746
FIAT 71713963
FIAT 71734764
LANCIA 71711746
LANCIA 71713963
LANCIA 71734764
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40