VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P OPEL
786004

VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
VALEO | VALEO CLASSIC CLUTCH KIT 3P             OPEL 786004 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
786004
-40% van € 153,59 91,44
Je bespaart € 62,15!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Bestel

Specificaties

Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingdrukplaat
Buitendiameter [mm] 203
Versie DBRO
Uitwerpkracht [N] 4400
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met koppelingsplaat
Buitendiameter 1 [mm] 200
Aantal tanden 14
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
Besturingstype Drukactivering
Gewicht (kg) 4,72

OE nummers

OPEL 1606010
OPEL 1606026
OPEL 1606684
OPEL 1606724
OPEL 1606759
VAUXHALL 90421578
VAUXHALL 90541812
VAUXHALL R1020025
VAUXHALL R1020032
VAUXHALL R1020049
VAUXHALL R1020053
VAUXHALL R1020101
VAUXHALL R1520038
VAUXHALL R1520046
VAUXHALL R1520070

Fabrikant

VALEO

Valeo is een Franse leverancier van automotive producten. Het bedrijf is opgericht in 1923. Het hoofdkantoor van Valeo bevindt zich in in Parijs. Het merk levert producten aan autofabrikanten en aftermarkets. Bij Valeo werken meer dan 100.000 mensen in 33 verschillende landen over de hele wereld. 

Valeo service is de van dienst van Valeo voor montage achteraf en verenigt twee bedrijfstakken: de verkoop van vervangingsonderdelen aan fabrikanten en de verkoop aan de onafhankelijke distributeurs. 

Voor betere prestaties zijn de functies logistiek en marketing samengevoegd. Om efficiënt in te kunnen springen op de specifieke behoeften van de onafhankelijke distributie en de fabrikanten, behouden de twee bedrijfstakken onafhankelijke diensten voor de klant. Valeo service is verantwoordelijk voor 18% van de totale omzet van de groep. Valeo service heeft als missie de klanten van de markt voor montage achteraf een uitgebreid assortiment en hoogwaardige diensten aan te bieden. 

Het assortiment van Valeo produceert producten voor airconditioning, belichting, brandstofmanagement, koelingen, remmen, startsystemen en meer. Valeo heeft biedt dus een breed assortiment aan, waarbij elk product voorzien is van hoge kwaliteit. 

Hieronder vind je een overzicht van de Valeo producten die Site4Cars verkoopt.

Airco compressor
Brandstofsysteem 
Gloeilampen
Autolampen en verlichting
Startmotoren & dynamo’s
Waterpomp
Koppelingsset & vliegwiel
Auto remmen
Ruitenwissers
EGR klep

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40