VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES
436451

VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436451 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436451 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436451 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436451 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
436451
-50% van€ 567,66 € 283,83

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Spanning (Volt) 14
Laadstroom [A] 70
Bevestigingswijze Enkelvoudige zwaaiarm
Positie / graad L 60
Draairichting Draairichting met de klok mee
Riemschijven Met riemschijf
Riemschijven V-riemschijf
Ribbenaantal 6
Riemschijf-Ø [mm] 48
Aansluiting/Klemmen zonder aansluiting voor toerentalmeter
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met geïntegreerde regelaar
Gewicht (kg) 5,85

Toepasbaarheid

MERCEDES-BENZ

OE nummers

MERCEDES-BENZ 0091544002
MERCEDES-BENZ 009154400280
MERCEDES-BENZ 0091544202
MERCEDES-BENZ 009154420280
MERCEDES-BENZ 91544002
MERCEDES-BENZ 9154400280
MERCEDES-BENZ 91544202
MERCEDES-BENZ 9154420280
MERCEDES-BENZ A0081549702
MERCEDES-BENZ A0091544002
MERCEDES-BENZ A0091544202
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40