VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES
436450

VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
436450
-51% van € 662,03 325,31
Je bespaart € 336,72!

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 8,9 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Spanning (Volt) 14
Laadstroom [A] 70
Bevestigingswijze Enkelvoudige zwaaiarm
Positie / graad L 60
Draairichting Draairichting met de klok mee
Riemschijven Met riemschijf
Riemschijven V-riemschijf
Ribbenaantal 6
Riemschijf-Ø [mm] 56
Aansluiting/Klemmen met aansluiting voor toerentalmeter
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met geïntegreerde regelaar
Gewicht (kg) 5,94

OE nummers

MERCEDES-BENZ 0081549602
MERCEDES-BENZ 008154960280
MERCEDES-BENZ 0091544102
MERCEDES-BENZ 009154410280
MERCEDES-BENZ 81549602
MERCEDES-BENZ 8154960280
MERCEDES-BENZ 91544102
MERCEDES-BENZ 9154410280
MERCEDES-BENZ A0081549602
MERCEDES-BENZ A0091544102

Fabrikant

VALEO

Valeo is een Franse leverancier van automotive producten. Het bedrijf is opgericht in 1923. Het hoofdkantoor van Valeo bevindt zich in in Parijs. Het merk levert producten aan autofabrikanten en aftermarkets. Bij Valeo werken meer dan 100.000 mensen in 33 verschillende landen over de hele wereld. 

Valeo service is de van dienst van Valeo voor montage achteraf en verenigt twee bedrijfstakken: de verkoop van vervangingsonderdelen aan fabrikanten en de verkoop aan de onafhankelijke distributeurs. 

Voor betere prestaties zijn de functies logistiek en marketing samengevoegd. Om efficiënt in te kunnen springen op de specifieke behoeften van de onafhankelijke distributie en de fabrikanten, behouden de twee bedrijfstakken onafhankelijke diensten voor de klant. Valeo service is verantwoordelijk voor 18% van de totale omzet van de groep. Valeo service heeft als missie de klanten van de markt voor montage achteraf een uitgebreid assortiment en hoogwaardige diensten aan te bieden. 

Het assortiment van Valeo produceert producten voor airconditioning, belichting, brandstofmanagement, koelingen, remmen, startsystemen en meer. Valeo heeft biedt dus een breed assortiment aan, waarbij elk product voorzien is van hoge kwaliteit. 

Hieronder vind je een overzicht van de Valeo producten die Site4Cars verkoopt.

Airco compressor
Brandstofsysteem 
Gloeilampen
Autolampen en verlichting
Startmotoren & dynamo’s
Waterpomp
Koppelingsset & vliegwiel
Auto remmen
Ruitenwissers
EGR klep

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40