VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES
436450

VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
VALEO | ALTERNATOR ES MERCEDES 436450 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
436450
-50% van€ 559,30 € 279,64

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Spanning (Volt) 14
Laadstroom [A] 70
Bevestigingswijze Enkelvoudige zwaaiarm
Positie / graad L 60
Draairichting Draairichting met de klok mee
Riemschijven Met riemschijf
Riemschijven V-riemschijf
Ribbenaantal 6
Riemschijf-Ø [mm] 56
Aansluiting/Klemmen met aansluiting voor toerentalmeter
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met geïntegreerde regelaar
Gewicht (kg) 5,94

Toepasbaarheid

MERCEDES-BENZ

OE nummers

MERCEDES-BENZ 0081549602
MERCEDES-BENZ 008154960280
MERCEDES-BENZ 0091544102
MERCEDES-BENZ 009154410280
MERCEDES-BENZ 81549602
MERCEDES-BENZ 8154960280
MERCEDES-BENZ 91544102
MERCEDES-BENZ 9154410280
MERCEDES-BENZ A0081549602
MERCEDES-BENZ A0091544102
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40