SKF | SPANROL FORD
VKM 14222

SKF | SPANROL FORD VKM 14222 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL FORD VKM 14222 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL FORD VKM 14222 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL FORD VKM 14222 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
VKM 14222
-58% van € 64,28 26,83
Je bespaart € 37,45!

Levertijd 1-3 werkdagen


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Diameter (mm) 62
Breedte (mm) 26
Spanrolbediening Automatisch

Toepasbaarheid

  • FORD
  • MAZDA
  • VOLVO

OE nummers

FORD 1039422
FORD 1072131
FORD 1104087
FORD 1111911
FORD 1113355
FORD 1301972
FORD 1301973
FORD 1361840
FORD 4M5G 6K254 DA
FORD 4M5G 6K254 DB
FORD 4M5G6K254CA
FORD 98MM 6K254 AC
FORD 98MM 6K254 AD
FORD 98MM 6K254 BC
FORD 98MM 6K254 BD
MAZDA 1E06-12-700A
MAZDA 1E10-12-700
MAZDA 1E10-12-700A
MAZDA 1E10-12-700B
MAZDA 1E10-12-700C
MAZDA C201-12-500A
VOLVO 30750904

Fabrikant

SKF

SKF is in 1907 opgericht en heeft inmiddels 109 jaar ervaring in het bedrijfsleven. Sven Gustaf Wingqvist is de uitvinder van zelfrichtende kogellagers en bovendien mede-oprichter van SKF. Tot op heden is SKF wereldwijd een toonaangevende technologieleverancier. 

Het merk heeft 140 vestigingen in 32 landen en zijn er circa 50.000 werknemers werkzaam. Daarnaast heeft SKF 18 technische centra verspreid over de hele wereld en zijn ze één van de grootste spelers in de automotive markt. 

Hedendaags houdt het merk zich bezig met het ontwikkelen van technologieën die milieuvriendelijk zijn en de uitstoot minimaliseren. Hierdoor staat SKF bekend als één van de belangrijkste ontwikkelaars van innovatieve technologieën met betrekking tot uitstoot en het milieu. 

SKF levert zijn producten aan originele autofabrikanten en aan de aftermarket. Voor het aftermarket segment zijn het producten als lagers en lagereenheden, mechatronische systemen, pakkingen en smeermiddelen.

De meeste producten zijn universeel. Daarnaast voldoen alle producten aan de OEM standaarden en worden ze geproduceerd onder de strengste kwaliteits- en veiligheidseisen. 

Hieronder vind je een overzicht van de SKF producten die Site4Cars verkoopt.

- Distributieriem en distributieketting
Waterpomp voor auto’s
Onderstel, ophanging en aandrijving

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40