SKF | SPANROL PSA
VKM 13140

SKF | SPANROL PSA VKM 13140 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL PSA VKM 13140 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL PSA VKM 13140 online kopen bij Site4Cars
SKF | SPANROL PSA VKM 13140 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
VKM 13140
-58% van € 55,03 22,97
Je bespaart € 32,06!

Levertijd 5-6 werkdagen


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Diameter (mm) 60
Breedte (mm) 29
Spanrolbediening Automatisch

Toepasbaarheid

  • CITROËN
  • FIAT
  • FORD
  • MAZDA
  • MINI
  • PEUGEOT
  • SUZUKI
  • TOYOTA
  • VOLVO

OE nummers

CITROËN 0829.88
FIAT 9400829889
FORD 1145947
FORD 1359934
FORD 1473365
FORD 1481774
FORD 1562503
FORD 2S6Q 6B217 AA
FORD 2S6Q 6B217 AB
FORD 2S6Q 6B217 AC
FORD 2S6Q 6B217 AD
FORD 2S6Q 6B217 AE
MAZDA Y401-12-770
MAZDA Y401-12-770A
MAZDA Y401-12-770B
MAZDA Y401-12-770C
MAZDA Y401-12-770D
MAZDA Y645-12-770
PEUGEOT 0829.88
SUZUKI 12810-73J01
TOYOTA SU001-00543
VOLVO 30711068
VOLVO 30751981
VOLVO 31259239
VOLVO 31316844
VOLVO 31370439
MINI 11 31 7 805 960

Fabrikant

SKF

SKF is in 1907 opgericht en heeft inmiddels 109 jaar ervaring in het bedrijfsleven. Sven Gustaf Wingqvist is de uitvinder van zelfrichtende kogellagers en bovendien mede-oprichter van SKF. Tot op heden is SKF wereldwijd een toonaangevende technologieleverancier. 

Het merk heeft 140 vestigingen in 32 landen en zijn er circa 50.000 werknemers werkzaam. Daarnaast heeft SKF 18 technische centra verspreid over de hele wereld en zijn ze één van de grootste spelers in de automotive markt. 

Hedendaags houdt het merk zich bezig met het ontwikkelen van technologieën die milieuvriendelijk zijn en de uitstoot minimaliseren. Hierdoor staat SKF bekend als één van de belangrijkste ontwikkelaars van innovatieve technologieën met betrekking tot uitstoot en het milieu. 

SKF levert zijn producten aan originele autofabrikanten en aan de aftermarket. Voor het aftermarket segment zijn het producten als lagers en lagereenheden, mechatronische systemen, pakkingen en smeermiddelen.

De meeste producten zijn universeel. Daarnaast voldoen alle producten aan de OEM standaarden en worden ze geproduceerd onder de strengste kwaliteits- en veiligheidseisen. 

Hieronder vind je een overzicht van de SKF producten die Site4Cars verkoopt.

- Distributieriem en distributieketting
Waterpomp voor auto’s
Onderstel, ophanging en aandrijving

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40