LuK | LUK Koppelingsset - Ford
622 3226 34

LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 622 3226 34 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 3226 34
622322634
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 3226 34. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 343,85 168,34
Je bespaart € 175,51!

3 direct leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 3226 34. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Ford. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingsdruklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FORD 1224073
FORD 1327856
FORD 1327859
FORD 1327860
FORD 1327864
FORD 1343810
FORD 1343811
FORD 1343812
FORD 1346068
FORD 1349431
FORD 1349432
FORD 1349433
FORD 1355806
FORD 1385806
FORD 1385807
FORD 1385808
FORD 1423902
FORD 1432454
FORD 1432483
FORD 1473808
FORD 1473814
FORD 1495800
FORD 1673403
FORD 1679190
FORD 1716731
FORD 1746881
FORD 3M51-7540-A1E
FORD 3M517540A1E
FORD 3M51-7540-A1F
FORD 3M517540A1F
FORD 3M51-7540-A1G
FORD 3M517540A1G
FORD 3M51-7540-A1H
FORD 3M517540A1H
FORD 3M51-7540-A1J
FORD 3M517540A1J
FORD 3M51-7540-A1K
FORD 3M517540A1K
FORD 3M51-7540-A2E
FORD 3M517540A2E
FORD 3M51-7540-A2F
FORD 3M517540A2F
FORD 3M51-7540-A2G
FORD 3M517540A2G
FORD 3M51-7540-A2H
FORD 3M517540A2H
FORD 3M51-7540-A3E
FORD 3M517540A3E
FORD 3M51-7540-A3F
FORD 3M517540A3F
FORD 3M51-7550H-1A
FORD 3M517550H1A
FORD 3M51-7550H-1B
FORD 3M517550H1B
FORD 3M51-7550H-1C
FORD 3M517550H1C
FORD 3M51-7550H-2A
FORD 3M517550H2A
FORD 3M51-7550H-2B
FORD 3M517550H2B
FORD 3M51-7550H-3A
FORD 3M517550H3A
FORD 3M51-7550H-3B
FORD 3M517550H3B
FORD 3M51-7A564-AC
FORD 3M517A564AC
FORD 3M51-7A564-AD
FORD 3M517A564AD
FORD 3M51-7A564-AE
FORD 3M517A564AE
FORD 3M51-7A564-AF
FORD 3M517A564AF
FORD 3M51-7A564-FA
FORD 3M517A564FA
FORD 5M 51 5K254 AAA
FORD 5M515K254AAA
FORD 8M51 7560 AA
FORD 8M517560AA
FORD 8V21-7540-E1A
FORD 8V217540E1A
FORD RM 3M 51754 0AF
FORD RM3M517540AF
FORD RM 3M 51754 0AH
FORD RM3M517540AH
FORD RM3M517540A1K
FORD RM8V217540E1A
VOLVO 30729354
VOLVO 30759970
VOLVO 30787789
VOLVO 31325444

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40