LuK | LUK Koppelingsset - Opel
622 3072 00

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 3072 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 3072 00
622307200
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 3072 00. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 205,57 101,34
Je bespaart € 104,23!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Bestel

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 3072 00. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 24467886
OPEL 56 66 009
OPEL 5666009
OPEL 56 66 021
OPEL 5666021
OPEL 6 64 073
OPEL 664073
OPEL 6 68 650
OPEL 668650
OPEL 6 68 652
OPEL 668652
OPEL 6 68 653
OPEL 668653
OPEL 90250658
OPEL 90250663
OPEL 90278910
OPEL 90578343
OPEL 93177812
OPEL 93177813
OPEL 93185941
SUZUKI 22100-63JA0
SUZUKI 2210063JA0
SUZUKI 22100-84E00
SUZUKI 2210084E00
SUZUKI 22400-84E00
SUZUKI 2240084E00

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40