LuK | LUK Koppelingsset - Opel
622 2272 09

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 2272 09 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 2272 09
622227209
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 2272 09. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 230,96 113,85
Je bespaart € 117,11!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 2272 09. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 153
OPEL 1606153
OPEL 6 64 239
OPEL 664239
OPEL 6 64 243
OPEL 664243
OPEL 6 64 250
OPEL 664250
OPEL 6 64 259
OPEL 664259
OPEL 6 66 022
OPEL 666022
OPEL 90470862
OPEL 90512354
OPEL 90523368
OPEL 90523369
OPEL 90523807
OPEL 90540740
OPEL 90540854
OPEL 90541305
OPEL 90542066
OPEL 90543617
OPEL 93171777
VAUXHALL 6 64 259
VAUXHALL 664259
VAUXHALL 6 66 022
VAUXHALL 666022
VAUXHALL 90512354
VAUXHALL 90543617

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40