LuK | LUK Koppelingsset
622 1187 00

LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 622 1187 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 1187 00
622118700
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 1187 00. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-51% van € 310,27 152,96
Je bespaart € 157,31!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 1187 00. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

ALFA ROMEO 164001203205
ALFA ROMEO 419 0622
ALFA ROMEO 4190622
ALFA ROMEO 430 5128
ALFA ROMEO 4305128
ALFA ROMEO 440 9361
ALFA ROMEO 4409361
ALFA ROMEO 440 9362
ALFA ROMEO 4409362
ALFA ROMEO 46821336
ALFA ROMEO 588 8360
ALFA ROMEO 5888360
ALFA ROMEO 589 0368
ALFA ROMEO 5890368
ALFA ROMEO 596 7728
ALFA ROMEO 5967728
ALFA ROMEO 60778254
ALFA ROMEO 60800551
ALFA ROMEO 60805112
ALFA ROMEO 60806063
ALFA ROMEO 60811561
ALFA ROMEO 60811998
ALFA ROMEO 60815187
ALFA ROMEO 60816969
ALFA ROMEO 71729177
ALFA ROMEO 71736198
ALFA ROMEO 758 8805
ALFA ROMEO 7588805
ALFA ROMEO 764 2567
ALFA ROMEO 7642567
ALFA ROMEO 765 2033
ALFA ROMEO 7652033
ALFA ROMEO 768 1283
ALFA ROMEO 7681283
ALFA ROMEO 779 9778
ALFA ROMEO 7799778
FIAT 71729177
FIAT 71736198

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40