LuK | LUK Koppelingsset - Opel
622 0611 00

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0611 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 0611 00
622061100
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0611 00. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 199,86 97,84
Je bespaart € 102,02!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0611 00. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 725
OPEL 1606725
OPEL 6 64 166
OPEL 664166
OPEL 6 64 186
OPEL 664186
OPEL 6 64 311
OPEL 664311
OPEL 6 66 105
OPEL 666105
OPEL 6 66 114
OPEL 666114
OPEL 6 68 651
OPEL 668651
OPEL 90236616
OPEL 90236617
OPEL 90251210
OPEL 90251356
OPEL 90251377
OPEL 90251702
OPEL 90273764
OPEL 90278834
OPEL 90278884
OPEL 90295130
OPEL 90342367
OPEL 90345475
OPEL 90345476
OPEL 90350478
OPEL 90399405
OPEL 90399411
OPEL 90421639
OPEL 90421640
OPEL 90512581
OPEL 90512590
VAUXHALL 90251210
VAUXHALL 90251702
VAUXHALL 90278834
VAUXHALL 90278884
DAEWOO 5494327
DAEWOO 90251210
DAEWOO 96138855
DAEWOO 96138856
DAEWOO 96181199
DAEWOO 96181201
DAEWOO 96181631
DAEWOO 96182443
DAEWOO 96184036

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40