LuK | LUK Koppelingsset - Volvo
622 0364 09

LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Volvo 622 0364 09 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 0364 09
622036409
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0364 09. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-50% van € 313,09 156,55
Je bespaart € 156,54!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0364 09. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Volvo. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Enkel in combinatie met 500 0323 21
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

VOLVO 1209329
VOLVO 1209464
VOLVO 1209624
VOLVO 1209714
VOLVO 1209760
VOLVO 1209761
VOLVO 1209884
VOLVO 1220731
VOLVO 1232531
VOLVO 1232537
VOLVO 1232539
VOLVO 1232651
VOLVO 1340758
VOLVO 1377325
VOLVO 1377563
VOLVO 32942856
VOLVO 35495377
VOLVO 381249
VOLVO 381250
VOLVO 381294
VOLVO 5001134
VOLVO 68146927

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40