LuK | LUK Koppelingsset - Opel
622 0335 00

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 622 0335 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 0335 00
622033500
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0335 00. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-50% van € 171,55 85,78
Je bespaart € 85,77!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0335 00. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 702
OPEL 1606702
OPEL 16 06 959
OPEL 1606959
OPEL 6 64 101
OPEL 664101
OPEL 6 64 104
OPEL 664104
OPEL 6 64 113
OPEL 664113
OPEL 6 64 114
OPEL 664114
OPEL 6 64 133
OPEL 664133
OPEL 6 64 142
OPEL 664142
OPEL 6 64 150
OPEL 664150
OPEL 6 64 158
OPEL 664158
OPEL 6 64 159
OPEL 664159
OPEL 6 66 105
OPEL 666105
OPEL 6 66 114
OPEL 666114
OPEL 6 68 651
OPEL 668651
OPEL 90006541
OPEL 90010537
OPEL 90125392
OPEL 90142751
OPEL 90182310
OPEL 90182311
OPEL 90182312
OPEL 90193811
OPEL 90199136
OPEL 90199140
OPEL 90199142
OPEL 90236571
OPEL 90236572
OPEL 90251210
OPEL 90251291
OPEL 90251356
OPEL 90251377
OPEL 90251702
OPEL 90278834
OPEL 90278884
OPEL 90295130
OPEL 90296194
OPEL 90342367
OPEL 90421585
OPEL 90421640
OPEL 90512590
OPEL 90540800
VAUXHALL 90251210
VAUXHALL 90251702
VAUXHALL 90278834
VAUXHALL 90278884
DAEWOO 5494327
DAEWOO 90251210
DAEWOO 96138856
DAEWOO 96181199
DAEWOO 96181631
DAEWOO 96182443

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40