LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager
622 0238 06

LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Peugeot - Renault - Dacia + Mechanische Lager 622 0238 06 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
622 0238 06
622023806
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0238 06. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 410,44 202,34
Je bespaart € 208,10!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 622 0238 06. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Peugeot/Renault/Dacia . Deze set bevat ook een mechanisch lager. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 220
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

CITROËN 54 238 16X
CITROËN 5423816X
CITROËN 54 435 17N
CITROËN 5443517N
CITROËN 5490 833
CITROËN 5490833
CITROËN 91 535 457 80
CITROËN 9153545780
CITROËN 95 492 693
CITROËN 95492693
CITROËN 95 494 089
CITROËN 95494089
CITROËN 95 496 057
CITROËN 95496057
CITROËN 95 496 167
CITROËN 95496167
CITROËN 95 596 205
CITROËN 95596205
CITROËN 95 632 806
CITROËN 95632806
CITROËN 96 021 899
CITROËN 96021899
CITROËN 96 021 902
CITROËN 96021902
CITROËN 96 105 389
CITROËN 96105389
FIAT 77612510
FIAT 95492693
FIAT 95494089
FIAT 95495084
FIAT 95638806
PEUGEOT 2004.36
PEUGEOT 200436
PEUGEOT 2004.40
PEUGEOT 200440
PEUGEOT 2004.A6
PEUGEOT 2004A6
PEUGEOT 2041.28
PEUGEOT 204128
PEUGEOT 2041.53
PEUGEOT 204153
PEUGEOT 2054.91
PEUGEOT 205491
PEUGEOT 2054.98
PEUGEOT 205498
PEUGEOT 2055.44
PEUGEOT 205544
RENAULT 50 00 059 526
RENAULT 5000059526
RENAULT 77 00 192 006
RENAULT 7700192006
RENAULT 77 00 300 045
RENAULT 7700300045
RENAULT 77 00 571 175
RENAULT 7700571175
RENAULT 77 00 575 527
RENAULT 7700575527
RENAULT 77 00 576 298
RENAULT 7700576298
RENAULT 77 00 578 410
RENAULT 7700578410
RENAULT 77 00 589 253
RENAULT 7700589253
RENAULT 77 00 641 541
RENAULT 7700641541
RENAULT 77 00 680 080
RENAULT 7700680080
RENAULT 77 00 693 447
RENAULT 7700693447
RENAULT 77 00 722 064
RENAULT 7700722064
RENAULT 77 00 722 392
RENAULT 7700722392
RENAULT 77 00 724 263
RENAULT 7700724263
RENAULT 77 00 724 266
RENAULT 7700724266
RENAULT 77 00 727 886
RENAULT 7700727886
RENAULT 77 00 730 178
RENAULT 7700730178
RENAULT 77 00 743 482
RENAULT 7700743482
RENAULT 77 00 748 881
RENAULT 7700748881
RENAULT 77 00 761 882
RENAULT 7700761882
RENAULT 77 01 348 537
RENAULT 7701348537
RENAULT 77 02 179 028
RENAULT 7702179028

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40