LuK | LUK Koppelingsset - Opel
621 3030 33

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 621 3030 33 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
621 3030 33
621303033
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 621 3030 33. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 515,80 254,27
Je bespaart € 261,53!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 621 3030 33. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 210
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingsdruklager
Afstelling Met automatische bijstelling
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 13101566
OPEL 24422061
OPEL 24424957
OPEL 55351839
OPEL 55579530
OPEL 56 66 006
OPEL 5666006
OPEL 56 66 010
OPEL 5666010
OPEL 56 79 304
OPEL 5679304
OPEL 56 79 331
OPEL 5679331
OPEL 56 79 332
OPEL 5679332
OPEL 56 79 333
OPEL 5679333
OPEL 56 79 335
OPEL 5679335
OPEL 6 64 069
OPEL 664069
OPEL 6 64 102
OPEL 664102
OPEL 6 79 057
OPEL 679057
OPEL 66 06 013
OPEL 6606013
OPEL 90523765
OPEL 92 01 730
OPEL 9201730
OPEL 93172628
OPEL 93174159
OPEL 93177172
OPEL 93190728
OPEL 93305878
OPEL 93305879
OPEL 94711022
VAUXHALL 24422061
VAUXHALL 55579530
VAUXHALL 56 79 333
VAUXHALL 5679333
VAUXHALL 56 79 335
VAUXHALL 5679335
VAUXHALL 6 79 057
VAUXHALL 679057
VAUXHALL 93172628

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40