LuK | LUK Koppelingsset - Ford
621 3008 34

LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Ford 621 3008 34 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
621 3008 34
621300834
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 621 3008 34. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 348,72 171,90
Je bespaart € 176,82!

1 direct leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 621 3008 34. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Ford. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 210
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingsdruklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FORD 1141203
FORD 1212061
FORD 1387435
FORD 1474323
FORD 1514143
FORD 1547820
FORD 1830995
FORD 1837710
FORD 2S61 7550 AA
FORD 2S617550AA
FORD 2S61 7550 AB
FORD 2S617550AB
FORD 2S61 7563 AB
FORD 2S617563AB
FORD 2S61 7563 AC
FORD 2S617563AC
FORD 2S61 7563 AD
FORD 2S617563AD
FORD 2S61 7563 KA
FORD 2S617563KA
FORD 2S61-7A564-CA
FORD 2S617A564CA
FORD 2S61-7A564-CB
FORD 2S617A564CB
FORD 8V21-7A564-AB
FORD 8V217A564AB
FORD 8V21-7A564-AC
FORD 8V217A564AC
FORD 8V21-7A564-AD
FORD 8V217A564AD
FORD AV61-7A564-AC
FORD AV617A564AC
MAZDA C601-16-460
MAZDA C60116460
MAZDA DK49-17-ZX1A
MAZDA DK4917ZX1A
MAZDA DK49-17-ZX1B
MAZDA DK4917ZX1B

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40