LuK | LUK Koppelingsset - Opel
620 3114 09

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 3114 09 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 3114 09
620311409
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 3114 09. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 214,57 105,78
Je bespaart € 108,79!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 3114 09. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 486
OPEL 1606486
OPEL 6 64 058
OPEL 664058
OPEL 6 64 170
OPEL 664170
OPEL 6 64 185
OPEL 664185
OPEL 6 64 188
OPEL 664188
OPEL 6 64 191
OPEL 664191
OPEL 6 64 209
OPEL 664209
OPEL 6 64 212
OPEL 664212
OPEL 6 64 244
OPEL 664244
OPEL 6 64 269
OPEL 664269
OPEL 6 64 270
OPEL 664270
OPEL 6 66 042
OPEL 666042
OPEL 6 66 108
OPEL 666108
OPEL 6 66 178
OPEL 666178
OPEL 90288067
OPEL 90288068
OPEL 90288421
OPEL 90305624
OPEL 90345124
OPEL 90345909
OPEL 90444451
OPEL 90465719
OPEL 90540725
OPEL 90540755
OPEL 90541306
OPEL 90578328
OPEL 91 18 210
OPEL 9118210
OPEL 91 18 211
OPEL 9118211
OPEL 91 26 725
OPEL 9126725
OPEL 93175922
VAUXHALL 6 64 058
VAUXHALL 664058
VAUXHALL 6 64 212
VAUXHALL 664212
VAUXHALL 6 66 007
VAUXHALL 666007
VAUXHALL 6 66 042
VAUXHALL 666042
VAUXHALL 90465719
VAUXHALL 91 26 725
VAUXHALL 9126725
VAUXHALL 93175922
VAUXHALL R90375715

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40