LuK | LUK Koppelingsset
620 3065 00

LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 3065 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 3065 00
620306500
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 3065 00. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-51% van € 233,54 115,12
Je bespaart € 118,42!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 3065 00. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 419 0622
FIAT 4190622
FIAT 430 5128
FIAT 4305128
FIAT 440 9361
FIAT 4409361
FIAT 440 9362
FIAT 4409362
FIAT 46539189
FIAT 46821336
FIAT 55204447
FIAT 55218037
FIAT 588 8360
FIAT 5888360
FIAT 589 0368
FIAT 5890368
FIAT 593 3505
FIAT 5933505
FIAT 596 7728
FIAT 5967728
FIAT 60800551
FIAT 60805112
FIAT 60811561
FIAT 71713655
FIAT 71719617
FIAT 71736497
FIAT 71736545
FIAT 71741239
FIAT 71744044
FIAT 71745450
FIAT 73503442
FIAT 758 8805
FIAT 7588805
FIAT 768 1283
FIAT 7681283
FIAT 779 9778
FIAT 7799778

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40