LuK | LUK Koppelingsset - Opel
620 1468 00

LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel 620 1468 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 1468 00
620146800
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 1468 00. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 189,89 92,96
Je bespaart € 96,93!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 1468 00. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd opof je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd eenkenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 152
OPEL 1606152
OPEL 16 06 234
OPEL 1606234
OPEL 16 06 956
OPEL 1606956
OPEL 6 64 008
OPEL 664008
OPEL 6 64 110
OPEL 664110
OPEL 6 64 206
OPEL 664206
OPEL 6 64 240
OPEL 664240
OPEL 6 64 242
OPEL 664242
OPEL 6 66 119
OPEL 666119
OPEL 6 68 650
OPEL 668650
OPEL 6 68 652
OPEL 668652
OPEL 6 68 653
OPEL 668653
OPEL 90250658
OPEL 90250663
OPEL 90278910
OPEL 90446039
OPEL 90486842
OPEL 90522426
OPEL 90522931
OPEL 90540741
OPEL 90540757
OPEL 90540805
OPEL 90540855
OPEL 90541238
OPEL 90578343
OPEL 93171775
OPEL 93174510
VAUXHALL 6 64 110
VAUXHALL 664110
VAUXHALL 6 64 242
VAUXHALL 664242
VAUXHALL 90250658
VAUXHALL 90250663
VAUXHALL 90278910
VAUXHALL 90541238
VAUXHALL 93174510
VAUXHALL R1020070
VAUXHALL R1520053

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40