LuK | LUK Koppelingsset
620 1182 00

LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 1182 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 1182 00
620118200
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 1182 00. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-50% van € 386,46 193,22
Je bespaart € 193,24!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 1182 00. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

ALFA ROMEO 0060514869
ALFA ROMEO 0060536275
ALFA ROMEO 116081203214
ALFA ROMEO 264145
ALFA ROMEO 510513
ALFA ROMEO 530916
ALFA ROMEO 535010
ALFA ROMEO 535013
ALFA ROMEO 536482
ALFA ROMEO 536760
ALFA ROMEO 536766
ALFA ROMEO 536767
ALFA ROMEO 542684
ALFA ROMEO 545838
ALFA ROMEO 547263
ALFA ROMEO 589 3958
ALFA ROMEO 5893958
ALFA ROMEO 589 4979
ALFA ROMEO 5894979
ALFA ROMEO 60502668
ALFA ROMEO 60504711
ALFA ROMEO 60504713
ALFA ROMEO 60504715
ALFA ROMEO 60514868
ALFA ROMEO 60514869
ALFA ROMEO 60514871
ALFA ROMEO 60536275
ALFA ROMEO 60538793
ALFA ROMEO 60581569
ALFA ROMEO 60594027
ALFA ROMEO 60603915
ALFA ROMEO 71781981

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40