LuK | LUK Koppelingsset
620 0488 00

LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0488 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 0488 00
620048800
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0488 00. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-51% van € 159,26 77,97
Je bespaart € 81,29!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0488 00. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 419 0622
FIAT 4190622
FIAT 430 5128
FIAT 4305128
FIAT 440 9361
FIAT 4409361
FIAT 440 9362
FIAT 4409362
FIAT 446 1634
FIAT 4461634
FIAT 46465345
FIAT 46539189
FIAT 46821336
FIAT 55204447
FIAT 55218037
FIAT 588 8300
FIAT 5888300
FIAT 588 8360
FIAT 5888360
FIAT 588 8515
FIAT 5888515
FIAT 589 0368
FIAT 5890368
FIAT 593 3505
FIAT 5933505
FIAT 594 0877
FIAT 5940877
FIAT 596 7728
FIAT 5967728
FIAT 60800551
FIAT 60805112
FIAT 60811561
FIAT 73503442
FIAT 758 8805
FIAT 7588805
FIAT 762 6563
FIAT 7626563
FIAT 763 3776
FIAT 7633776
FIAT 766 5048
FIAT 7665048
FIAT 768 1283
FIAT 7681283
FIAT 768 4347
FIAT 7684347
FIAT 770 5011
FIAT 7705011
FIAT 77337500
FIAT 779 9778
FIAT 7799778

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40