LuK | LUK Koppelingsset
620 0471 00

LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 620 0471 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 0471 00
620047100
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0471 00. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-51% van € 254,71 125,56
Je bespaart € 129,15!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0471 00. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 20851
FIAT 21211601085
FIAT 39628
FIAT 41077
FIAT 420 5460
FIAT 4205460
FIAT 420 9793
FIAT 4209793
FIAT 430 4548
FIAT 4304548
FIAT 430 4549
FIAT 4304549
FIAT 432 9671
FIAT 4329671
FIAT 432 9672
FIAT 4329672
FIAT 435 2013
FIAT 4352013
FIAT 435 2014
FIAT 4352014
FIAT 435 2020
FIAT 4352020
FIAT 435 3013
FIAT 4353013
FIAT 439 8660
FIAT 4398660
FIAT 439 8662
FIAT 4398662
FIAT 439 8702
FIAT 4398702
FIAT 441 5179
FIAT 4415179
FIAT 46821337
FIAT 588 1092
FIAT 5881092
FIAT 588 2896
FIAT 5882896
FIAT 588 8135
FIAT 5888135
FIAT 588 8390
FIAT 5888390
FIAT 588 8405
FIAT 5888405
FIAT 588 8408
FIAT 5888408
FIAT 598 4927
FIAT 5984927
FIAT 60806065
FIAT 71738464
FIAT 757 6193
FIAT 7576193
FIAT 762 5184
FIAT 7625184
FIAT 762 8856
FIAT 7628856
FIAT 766 7920
FIAT 7667920
FIAT 77138510
FIAT 77142500
FIAT 77218500
FIAT 77218510
FIAT 77476510
FIAT 81729016
FIAT 81861222
LANCIA 435 2013
LANCIA 4352013
LANCIA 46821337
LANCIA 588 2896
LANCIA 5882896
LANCIA 588 8390
LANCIA 5888390
LANCIA 60806065
LANCIA 71738464
LANCIA 757 6193
LANCIA 7576193
LANCIA 762 8856
LANCIA 7628856
LANCIA 766 7919
LANCIA 7667919
LANCIA 766 7920
LANCIA 7667920
LANCIA 77716510
LANCIA 82276463
LANCIA 82278969

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40