LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager
620 0198 16

LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 620 0198 16 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
620 0198 16
620019816
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0198 16. Deze set bevat ook een...
lees meer
-51% van € 109,86 54,16
Je bespaart € 55,70!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 620 0198 16. Deze set bevat ook een mechanisch lager.Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 200
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

LADA 2101.160.1085
LADA 21011601085
LADA 2101.160.1130
LADA 21011601130
LADA 2101.160.1182
LADA 21011601182
LADA 2103.160.1085
LADA 21031601085
LADA 2107-1601000
LADA 21071601000
LADA 2107.160.1000
LADA 2121.160.1085
LADA 21211601085
LADA 2121.160.1130
LADA 21211601130
LADA 4304 546
LADA 4304546
LADA 4329 671
LADA 4329671

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40