LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager
619 3004 00

LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 619 3004 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
619 3004 00
619300400
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 619 3004 00. Deze set bevat ook een...
lees meer
-51% van € 154,47 76,15
Je bespaart € 78,32!

3 direct leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 619 3004 00. Deze set bevat ook een mechanisch lager.Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 190
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 46442165
FIAT 46442923
FIAT 46466726
FIAT 46518595
FIAT 46780597
FIAT 46788870
FIAT 55220302
FIAT 71712171
FIAT 71712172
FIAT 71712715
FIAT 71712775
FIAT 71715445
FIAT 71715572
FIAT 71718484
FIAT 71718686
FIAT 71718687
FIAT 71718820
FIAT 71719815
FIAT 71722714
FIAT 71722774
FIAT 71728531
FIAT 71728568
FIAT 71734893
FIAT 71736174
FIAT 71736552
FIAT 71752222
FIAT 71752223
FIAT 71752224
FIAT 71752227
FIAT 71752228
FIAT 71752450
FIAT 71782052
FIAT 71782054
FIAT 71782055
FIAT 73501249
FIAT 762 5958
FIAT 7625958
LANCIA 46466726
LANCIA 55220302
LANCIA 71712171
LANCIA 71712715
LANCIA 71712775
LANCIA 71718688
LANCIA 71734892
LANCIA 71752222
LANCIA 73501249
LANCIA 762 5958
LANCIA 7625958

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40