LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische Lager
619 0068 06

LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Opel + Mechanische  Lager 619 0068 06 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
619 0068 06
619006806
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 619 0068 06. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 195,15 95,54
Je bespaart € 99,61!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Bestel

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 619 0068 06. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Opel. Deze set bevat ook een mechanisch lager. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 190
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 16 06 564
OPEL 1606564
OPEL 16 06 635
OPEL 1606635
OPEL 6 64 079
OPEL 664079
OPEL 6 64 100
OPEL 664100
OPEL 6 64 106
OPEL 664106
OPEL 6 64 110
OPEL 664110
OPEL 6 64 129
OPEL 664129
OPEL 6 64 143
OPEL 664143
OPEL 6 66 061
OPEL 666061
OPEL 6 68 635
OPEL 668635
OPEL 6 68 641
OPEL 668641
OPEL 6 68 642
OPEL 668642
OPEL 6 68 648
OPEL 668648
OPEL 90086645
OPEL 90086646
OPEL 90095739
OPEL 90095741
OPEL 90105420
OPEL 90111304
OPEL 90111364
OPEL 90142501
OPEL 90166739
OPEL 90166742
OPEL 90166745
OPEL 90170233
OPEL 90170235
OPEL 90170928
OPEL 90189813
OPEL 90193700
OPEL 90193702
OPEL 90193927
OPEL 90193928
OPEL 90193930
OPEL 90217143
OPEL 90222330
OPEL 90348386
OPEL 90512580
VAUXHALL 6 64 143
VAUXHALL 664143
VAUXHALL 90086645
VAUXHALL 90086646
VAUXHALL 90111304
VAUXHALL 90111364
VAUXHALL 90170928

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40