LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager
618 3093 00

LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + Mechanische Lager 618 3093 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
618 3093 00
618309300
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 618 3093 00. Deze set bevat ook een...
lees meer
-51% van € 157,25 77,51
Je bespaart € 79,74!

Op voorraad (levertijd 5-6 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 618 3093 00. Deze set bevat ook een mechanisch lager.Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 180
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 419 2150
FIAT 4192150
FIAT 430 4832
FIAT 4304832
FIAT 437 2346
FIAT 4372346
FIAT 440 0745
FIAT 4400745
FIAT 443 9919
FIAT 4439919
FIAT 46400732
FIAT 46400733
FIAT 46462446
FIAT 46462449
FIAT 46780591
FIAT 589 3841
FIAT 5893841
FIAT 595 2448
FIAT 5952448
FIAT 599 1916
FIAT 5991916
FIAT 71711438
FIAT 71714088
FIAT 71722600
FIAT 71736582
FIAT 71748425
FIAT 71782216
FIAT 766 2270
FIAT 7662270
FIAT 768 0542
FIAT 7680542
FIAT 77177505
FIAT 773 5060
FIAT 7735060

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40