LuK | LUK Koppelingsset
618 0212 09

LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset 618 0212 09 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
618 0212 09
618021209
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 618 0212 09. Let bij het bestellen van een...
lees meer
-50% van € 212,06 106,03
Je bespaart € 106,03!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 618 0212 09. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 180
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 239 4251
FIAT 2394251
FIAT 432 1086
FIAT 4321086
FIAT 432 1096
FIAT 4321096
FIAT 434 1668
FIAT 4341668
FIAT 439 4251
FIAT 4394251
FIAT 442 0978
FIAT 4420978
FIAT 446 3402
FIAT 4463402
FIAT 588 1100
FIAT 5881100
FIAT 588 8134
FIAT 5888134
FIAT 588 8498
FIAT 5888498
FIAT 593 4475
FIAT 5934475
FIAT 597 1075
FIAT 5971075
FIAT 761 9343
FIAT 7619343
FIAT 77145510
FIAT 77213500
FIAT 77213510
FIAT 77320510
FIAT 77354510
FIAT 77398510
LANCIA 434 1668
LANCIA 4341668
LANCIA 442 0978
LANCIA 4420978
LANCIA 597 1074
LANCIA 5971074
LANCIA 597 5075
LANCIA 5975075

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40