LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische Lager
617 0474 11

LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset - Fiat + Mechanische  Lager 617 0474 11 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
617 0474 11
617047411
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 617 0474 11. De koppelingsset is speciaal...
lees meer
-51% van € 118,63 58,08
Je bespaart € 60,55!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 617 0474 11. De koppelingsset is speciaal ontwikkeld voor het/de merk(en) Fiat. Deze set bevat ook een mechanisch lager. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Diameter (mm) 170
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met druklager
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FIAT 419 2150
FIAT 4192150
FIAT 430 4832
FIAT 4304832
FIAT 437 9622
FIAT 4379622
FIAT 440 0746
FIAT 4400746
FIAT 440 8322
FIAT 4408322
FIAT 440 8332
FIAT 4408332
FIAT 443 9919
FIAT 4439919
FIAT 46471424
FIAT 46471425
FIAT 46554354
FIAT 588 1933
FIAT 5881933
FIAT 588 1996
FIAT 5881996
FIAT 588 8366
FIAT 5888366
FIAT 588 8398
FIAT 5888398
FIAT 589 1337
FIAT 5891337
FIAT 589 2110
FIAT 5892110
FIAT 589 2499
FIAT 5892499
FIAT 599 1916
FIAT 5991916
FIAT 71711622
FIAT 71711625
FIAT 71713744
FIAT 71716488
FIAT 71716489
FIAT 71736578
FIAT 71738747
FIAT 71782199
FIAT 71782209
FIAT 71782211
FIAT 766 2270
FIAT 7662270
FIAT 768 2703
FIAT 7682703
FIAT 768 4344
FIAT 7684344
FIAT 768 4345
FIAT 7684345
FIAT 770 0800
FIAT 7700800
FIAT 770 1188
FIAT 7701188
FIAT 77161500
FIAT 773 0135
FIAT 7730135
FIAT 77323510
FIAT 77702500
LANCIA 588 1933
LANCIA 5881933
LANCIA 589 0342
LANCIA 5890342
LANCIA 71711622
LANCIA 761 9341
LANCIA 7619341
LANCIA 766 2270
LANCIA 7662270
SEAT SE 028 125 104 A
SEAT SE028125104A
SEAT SE 127 125 021 A
SEAT SE127125021A
SEAT SE 127 125 104 B
SEAT SE127125104B
SEAT SE 141 125 316 B
SEAT SE141125316B
AUTOBIANCHI 589 0343
AUTOBIANCHI 5890343

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40