LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische Lager
600 0203 00

LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK Koppelingsset + DMF + Mechanische   Lager 600 0203 00 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
600 0203 00
600020300
Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 600 0203 00. Deze set bevat ook een...
lees meer
-51% van € 1.581,99 774,52
Je bespaart € 807,47!

Op voorraad (levertijd 1-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Product Omschrijving

Een LUK koppelingsset is een product van zeer hoge kwaliteit. Deze set kan je vinden onder het nummer 600 0203 00. Deze set bevat ook een mechanisch lager en met een DMF. Let bij het bestellen van een kopplingsset altijd op of je de juiste besteld. Gebruik bij het zoeken van een koppelingsset altijd een kenteken of chassisnummer. Weet je niet zeker welke je nodig hebt? Neem dan contact op met een medewerker van Site4Cars.

Specificaties

Aanvullend artikel/aanvullende informatie Met koppelingsdruklager
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met vliegwiel
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Incl schroefset
Afstelling Met automatische bijstelling
Aantal gaten voor montage 10
SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

FORD 1367763
FORD 1367764
FORD 1368665
FORD 1379483
FORD 1458385
FORD 1491255
FORD 1495928
FORD 1559631
FORD 1599267
FORD 3M51-7A564-DC
FORD 3M517A564DC
FORD 3M51-7A564-DD
FORD 3M517A564DD
FORD 3M51-7A564-DE
FORD 3M517A564DE
FORD 4N51 6477 FB
FORD 4N516477FB
FORD 4N51 6477 FC
FORD 4N516477FC
FORD 4N51 7540 BC
FORD 4N517540BC
FORD 4N51 7540 BD
FORD 4N517540BD
FORD 4N51 7540 FA
FORD 4N517540FA
FORD 4N51 7540 FB
FORD 4N517540FB
FORD 5F6N 7550 AB
FORD 5F6N7550AB
FORD RM 4N 51754 0BD
FORD RM4N517540BD
VOLVO 30681137
VOLVO 30783020
VOLVO 30783253
VOLVO 31258380
VOLVO 31259452
VOLVO 8636930
VOLVO 8667378
VOLVO 8689859

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40