LuK | LUK MECH.DRUKLAGER LOS
500092610

LuK | LUK MECH.DRUKLAGER LOS 500092610 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK MECH.DRUKLAGER LOS 500092610 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK MECH.DRUKLAGER LOS 500092610 online kopen bij Site4Cars
LuK | LUK MECH.DRUKLAGER LOS 500092610 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
500092610
-51% van € 66,26 32,66
Je bespaart € 33,60!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

SVHC Geen SVHC stof voorhanden!

OE nummers

OPEL 47 09 646
OPEL 4709646
OPEL 93195005
SUZUKI 09269-28004
SUZUKI 0926928004
SUZUKI 09269-28005
SUZUKI 0926928005
SUZUKI 23265-78B00
SUZUKI 2326578B00
SUZUKI 9269-28004
SUZUKI 926928004
VAUXHALL 47 09 646
VAUXHALL 4709646
VAUXHALL 93195005
CHEVROLET 25186768
DAEWOO 0926528004
DAEWOO 0926528005
DAEWOO 2326578B00000
DAEWOO 94599009
DAEWOO 96518531
DAEWOO 96564141
GENERAL MOTORS 96059930
CHEVROLET (SGM) 96518531

Fabrikant

LuK

Het bedrijf LuK is een toonaangevende producent van transmissie onderdelen voor voertuigen. De firma is in 1965 opgericht en richt zich op de transmissie onderdelen van vrachtwagens, personenwagens, tractoren en bussen. LuK heeft ongeveer 10 miljoen verschillende koppelingen voor personenauto’s wat ervoor zorgt dat LuK een toonaangevend bedrijf is in de transmissie onderdelen.

Veel auto fabrikanten zoals BMW, Ford, Fiat, Honda, Nissan en Volvo gebruiken bij de meesten modellen LuK koppeling systemen. Deze worden samen met de fabrikant ontwikkeld wat ervoor zorgt dat de LuK producten van zeer hoge kwaliteit zijn. Daarnaast zijn LuK koppelingssysteem zeer betrouwbaar door continue onderzoek naar verbeteringen.

Het Site4Cars assortiment van LuK bestaat uit de volgende onderdelen:

- LuK Koppelingsset
- LuK Druklager
- LuK Vliegwiel

De meeste LuK onderdelen zijn bij ons op voorraad wat ervoor zorgt dat we bijna altijd kunnen leveren binnen een zeer snelle periode van 1 tot 3 werkdagen. Door de hoge kwaliteit en de voortdurende innovaties heeft bijna de helft van de in Duitsland geproduceerde auto’s een LuK koppeling. Met een LuK koppelingsset of vliegwiel ben je zeker van erg veel kwaliteit en betrouwbaarheid.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40