GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341
6PK700

GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280784
Fabrikantcode:
6PK700
-46% van€ 25,31 € 13,76

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Materiaal Polyester
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Kleur Zwart
Ribbenaantal 6
Breedte (mm) 21,36
Lengte (mm) 700

Toepasbaarheid

CITROËN
FIAT
LADA
PEUGEOT

OE nummers

CITROËN 5750.H8
CITROËN 5750.TJ
CITROËN 5750H8
CITROËN 5750TJ
CITROËN 96142839
CITROËN 96152080
FIAT 71749436
FIAT 7798722
FIAT 96142840
FIAT 9614284080
LADA 21082-3701720
PEUGEOT 5750.97
PEUGEOT 5750.A5
PEUGEOT 5750.TJ
PEUGEOT 575097
PEUGEOT 5750A5
PEUGEOT 5750TJ
PEUGEOT 96142840
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40