GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341
6PK700

GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68341 6PK700 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280784
Fabrikantcode:
6PK700
-46% van€ 25,31 € 13,76

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Kleur Zwart
Ribbenaantal 6
Breedte (mm) 21.36
Lengte (mm) 700
OE nummers
CITROËN 5750.H8
CITROËN 5750.TJ
CITROËN 5750H8
CITROËN 5750TJ
CITROËN 96142839
CITROËN 96152080
FIAT 71749436
FIAT 7798722
FIAT 96142840
FIAT 9614284080
LADA 21082-3701720
PEUGEOT 5750.97
PEUGEOT 5750.A5
PEUGEOT 5750.TJ
PEUGEOT 575097
PEUGEOT 5750A5
PEUGEOT 5750TJ
PEUGEOT 96142840
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40