GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489
6PK2550

GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280771
Fabrikantcode:
6PK2550
-46% van€ 57,02 € 31,01

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Kleur Zwart
Ribbenaantal 6
Breedte (mm) 21.36
Lengte (mm) 2550
OE nummers
DODGE 4891598AB
ISUZU 897233969
ISUZU 97233969
SAAB 4029203
SAAB 4356903
SAAB 4395455
SAAB 4904116
SAAB 93185051
HYUNDAI 25212-2G700
KIA 25212-2G700
JEEP 4891598AB
NEW HOLLAND 82850752
NEW HOLLAND 86518908
NEW HOLLAND 87309963
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40