GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489
6PK2550

GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 68489 6PK2550 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280771
Fabrikantcode:
6PK2550
-46% van€ 57,02 € 31,01

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Materiaal Polyester
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Kleur Zwart
Ribbenaantal 6
Breedte (mm) 21,36
Lengte (mm) 2550

Toepasbaarheid

DODGE
FORD USA
HYUNDAI
JEEP
LINCOLN
SAAB

OE nummers

DODGE 4891598AB
ISUZU 897233969
ISUZU 97233969
SAAB 4029203
SAAB 4356903
SAAB 4395455
SAAB 4904116
SAAB 93185051
HYUNDAI 25212-2G700
KIA 25212-2G700
JEEP 4891598AB
NEW HOLLAND 82850752
NEW HOLLAND 86518908
NEW HOLLAND 87309963
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40