GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905
4PK905

GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280308
Fabrikantcode:
4PK905
-46% van€ 15,51 € 8,43

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Kleur Zwart
Ribbenaantal 4
Breedte (mm) 14.24
Lengte (mm) 905
OE nummers
CHRYSLER 4612468
CHRYSLER 4861401
CHRYSLER MN158102
CHRYSLER MN187017
CITROËN 1280.36
DODGE 4861401
FIAT 46446963
FIAT 46516743
FIAT 46770219
FIAT 7702175
FIAT 7763980
HONDA 38920-PH4-667
MAZDA B6A9-15-908A
MAZDA KFC815907
MITSUBISHI MN158102
MITSUBISHI MN187017
MITSUBISHI MO4668130
NISSAN 11720-00QAT
NISSAN 11720-0C810
NISSAN 11950-0P600
NISSAN 11950-0P611
RENAULT 8200041851
RENAULT 8200830187
DACIA 8200830187
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40