GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905
4PK905

GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
GATES | GATES MICRO-V RIEM 4PK905 4PK905 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1280308
Fabrikantcode:
4PK905
-46% van€ 15,51 € 8,43

Levertijd binnen 3 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,2 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Materiaal EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
OE nummers
CHRYSLER 4612468
CHRYSLER 4861401
CHRYSLER MN158102
CHRYSLER MN187017
CITROËN 1280.36
DODGE 4861401
FIAT 46446963
FIAT 46516743
FIAT 46770219
FIAT 7702175
FIAT 7763980
HONDA 38920-PH4-667
MAZDA B6A9-15-908A
MAZDA KFC815907
MITSUBISHI MN158102
MITSUBISHI MN187017
MITSUBISHI MO4668130
NISSAN 11720-00QAT
NISSAN 11720-0C810
NISSAN 11950-0P600
NISSAN 11950-0P611
RENAULT 8200041851
RENAULT 8200830187
DACIA 8200830187