BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah
S5005

BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S5005 - 0 092 S50 050 | 12V 63Ah S5005 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
S5005
0092S50050
De Bosch accu is een krachtige startaccu die erg betrouwbaar is. De S5005 heeft een spanning van 12 volt en een vermogen van 63 Ah. De koudstartstroom...
lees meer
-18% van € 124,86 102,00
Je bespaart € 22,86!

Levertijd binnen 2 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 8,9 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Product Omschrijving

De Bosch accu is een krachtige startaccu die erg betrouwbaar is. De S5005 heeft een spanning van 12 volt en een vermogen van 63 Ah. De koudstartstroom is 610 EN(A). De accu heeft de volgende afmetingen: lengte: 242 mm, breedte: 175mm en hoogte: 190 mm. De - pool zit links en de + pool zit rechts.

Specificaties

Merk Bosch
Type S5005
Garantie 2 jaar
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 63
Koudstartstroom EN (A) 610
Lengte (mm) 242
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 190
Poolvolgorde 0
Houderuitvoering B13
Pooluitvoering 1

OE nummers

ALFA ROMEO 46227867
ALFA ROMEO 50503189
ALFA ROMEO 60677705
ALFA ROMEO 71751141
AUDI 000 915 105 AC
AUDI 000 915 105 AD
AUDI 1J0 915 105 A
AUDI 1J0 915 105 AC
AUDI 1J0 915 105 E
AUDI 8A0 915 105 E
AUDI 8D0 915 105 B
AUDI 8D0 915 105 G
AUDI 8E0 915 105 A
AUDI 8E0 915 105 G
AUDI 8K0 915 105 G
AUDI 8N7 915 105
AUDI 8N7 915 105 A
AUDI 8ZO 915 105
AUDI 8Z0 915 105
BMW 61 21 1 371 405
BMW 61 21 4 141 568
BMW 61 21 6 927 453
BMW 61 21 8 361 186
BMW 61 21 8 361 187
BMW 61 21 8 377 135
BMW 61 21 8 377 136
BMW 61 21 8 377 139
BMW 61 21 8 377 140
BMW 61 21 8 381 708
BMW 61 21 8 381 709
BMW 61 21 9 069 235
CITROËN 16 290 853 80
CITROËN 16 326 487 80
CITROËN 5600 JW
CITROËN 5600 JY
CITROËN 5600 NN
CITROËN 5600 PZ
CITROËN 5600 QP
CITROËN 5600 QY
CITROËN 5600 SZ
CITROËN 5600 TH
CITROËN 5600 TJ
CITROËN 7905525557
CITROËN 7905525797
DAF 1526985
FIAT 46211710
FIAT 46227866
FIAT 46227867
FIAT 46516276
FIAT 46750611
FIAT 46756133
FIAT 46756135
FIAT 46766413
FIAT 46766414
FIAT 46810023
FIAT 46810024
FIAT 46832510
FIAT 468325100
FIAT 46836155
FIAT 50503188
FIAT 50503189
FIAT 51760309
FIAT 51767531
FIAT 51767532
FIAT 51778209
FIAT 51778210
FIAT 55700404
FIAT 5893765
FIAT 60669159
FIAT 60677705
FIAT 60677706
FIAT 60778725
FIAT 60778726
FIAT 71718030
FIAT 71719455
FIAT 71730467
FIAT 71749595
FIAT 71751141
FIAT 71751142
FIAT 7571554
FORD A970X 10655 EA
FORD FR3T10655AA
FORD 1U2J 10655 C4A
FORD 1135513
FORD 1139435
FORD 1734610
FORD 3U2J 10655 BB
JAGUAR 1X43 10655 DA
JAGUAR 1X43 10655 DB
JAGUAR 1X43 10655 DC
JAGUAR 1X43 10655 DD
LANCIA 46227867
LANCIA 71751141
MERCEDES-BENZ A 000 982 03 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 30 08
MERCEDES-BENZ A 000 982 30 08 26
MERCEDES-BENZ A 000 982 78 08
MERCEDES-BENZ A 002 541 73 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 64 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 65 01
MERCEDES-BENZ A 003 541 66 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 19 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 23 01
MERCEDES-BENZ A 005 541 29 01
MERCEDES-BENZ A 193 982 00 08
MERCEDES-BENZ A 415 982 00 08
MERCEDES-BENZ MK543250
MERCEDES-BENZ 000 982 03 08
MERCEDES-BENZ 000 982 30 08
MERCEDES-BENZ 000 982 30 08 26
MERCEDES-BENZ 000 982 78 08
MERCEDES-BENZ 002 541 73 01
MERCEDES-BENZ 003 541 64 01
MERCEDES-BENZ 003 541 65 01
MERCEDES-BENZ 003 541 66 01
MERCEDES-BENZ 005 541 19 01
MERCEDES-BENZ 005 541 23 01
MERCEDES-BENZ 005 541 29 01
MERCEDES-BENZ 193 982 00 08
MERCEDES-BENZ 415 982 00 08
MERCEDES-BENZ 432865
MERCEDES-BENZ 543250
MITSUBISHI A0009823008
MITSUBISHI MN148850
MITSUBISHI MZ690082
NISSAN KE24161D00NY
NISSAN 24410 2X901
NISSAN 24410 3X90A
NISSAN 24410AY60D
NISSAN 24410JD12A
OPEL 19001893
OPEL 36 40 197
OPEL 95524957
PEUGEOT 5600 JW
PEUGEOT 5600 JY
PEUGEOT 5600 KH
PEUGEOT 5600 NN
PEUGEOT 5600 QP
PEUGEOT 5600 SY
PEUGEOT 5600 TH
PEUGEOT 5600 TJ
PEUGEOT 7905525557
PEUGEOT 7905525797
PORSCHE 999 611 060 00
RENAULT 24 41 000 03R
RENAULT 77 01 376 961
RENAULT 77 01 376 964
RENAULT 77 01 380 456
RENAULT 77 01 381 062
RENAULT 77 11 222 780
RENAULT 77 11 238 597
RENAULT 79 05 525 557
ROVER YGD 0001 10
ROVER YGD 0002 19
ROVER YGD 5000 50
ROVER Z15 6092
ROVER Z15 6219
ROVER Z25 6092
ROVER Z25 6219
SCANIA 4231775
SCANIA 5106661
SEAT 000 915 105 AC
SEAT 000 915 105 AD
SEAT 1J0 915 105 A
SEAT 1J0 915 105 AC
SEAT 1J0 915 105 AD
SEAT 1J0 915 105 E
SEAT 1J0 915 105 F
SEAT 535 915 105
SEAT 8E0 915 105 A
SEAT 8E0 915 105 G
SEAT 8Z0 915 105
SEAT 867 915 105 C
SKODA 000 915 105 AC
SKODA 000 915 105 AD
SKODA 1J0 915 105 AD
SKODA 441040161516
SKODA 8E0 915 105
SKODA 8E0 915 105 A
SKODA 8E0 915 105 G
SKODA 8Z0 915 105
TOYOTA BCI-025
TOYOTA 28800 56219 83
TOYOTA 28800-0D350
TOYOTA 28800-0N030
VAUXHALL 36 40 197
VAUXHALL 95524957
VOLVO 30745774
VOLVO 30772209
VOLVO 30772210
VOLVO 30772213
VOLVO 30772214
VOLVO 30772215
VOLVO 30772218
VW J0 915 105 AC
VW 000 915 105 AC
VW 000 915 105 AD
VW 1E0 915 105
VW 1H0 915 105 G
VW 1J0 915 105 A
VW 1J0 915 105 AC
VW 1J0 915 105 AD
VW 1J0 915 105 B
VW 1J0 915 105 E
VW 1J0 915 105 F
VW 535 915 105
VW 535 915 105 A
VW 6EO 915 105
VW 6EO 915 105 A
VW 6E0 915 105
VW 6E0 915 105 A
VW 6N0 915 105
VW 6N0 915 105 A
VW 7M0 915 105 E
VW 8A0 915 105 E
VW 8D0 915 105 B
VW 8D0 915 105 BG
VW 8D0 915 105 G
VW 8E0 915 105 A
VW 8E0 915 105 G
VW 8N7 915 105
VW 8N7 915 105 A
VW 8Z0 915 105
VW 867 915 105 A
VW 867 915 105 B
VW 867 915 105 C
CHEVROLET 19 001 185
CHEVROLET 3640197
DACIA 77 01 376 964
DACIA 77 11 238 597
HYUNDAI 37110A4680
HYUNDAI 371101C200
HYUNDAI 371102G680
HYUNDAI 371103F000
CLAAS 177 779 0
BENTLEY 1J0 915 105 AD
SMART A0009827808
SMART 0009827808
SMART 451 541 0102
MINI 61 21 6 927 453
MINI 61217 567 386
LAND ROVER YGD 500200
LAND ROVER YGD000110
LAND ROVER YGD000219
LAND ROVER YGD500050

Fabrikant

BOSCH

Het merk Bosch staat bekend om de hoogwaardige onderdelen en kwaliteit. Talrijke voertuigfabrikanten vertrouwen bij de uitrusting van het nieuwe voertuig op Bosch. Veel professionele garages en servicepunten vertrouwen op de kwaliteit en service van de Bosch producten. Op deze kwaliteit vertrouwen ook werkplaatsen en autobestuurders wanneer zij serviceonderdelen nodig hebben: moderne licht- of remsystemen, duurzame accu‘s, hoogwaardige ruitenwissers of interieurfilters die schadelijke stoffen minimaliseren. Bosch kenmerkt zich door de volgende eigenschappen:

- Betrouwbaarheid en duurzaamheid
- Innovatieve technologie
- Zeer hoge kwaliteit!

Bosch is ook zeer bekend in de after-market en wordt vaak aangeduid als het auto onderdelen merk. Bosch onderdelen zorgen ervoor dat je auto in top kwaliteit blijft. Alle Bosch producten voldoen aan de strikte eisen in overeenstemming met de Europese normen. Bij Site4Cars kan je de volgende Bosch onderdelen vinden: 

- Ruitenwissers
- Accu’s
- Filters
- Remmen
- Bougies
- Startmotoren
- Dynamo’s
- Sensoren
- Elektrische onderdelen

Wij hebben veel Bosch producten op voorraad en deze kunnen wij direct uitleveren. Dit zorgt ervoor dat de levertijd voor Bosch producten vaak maar 1 of 2 werkdagen bedraagt. Bosch levert alle producten wat autorijden comfortabeler, milieuvriendelijker maar vooral veiliger maakt.

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40