BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah
S4001

BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
BOSCH | Accu - S4001 - 0 092 S40 010 | 12V 44Ah S4001 online kopen bij Site4Cars
Productnummer:
1209253
Fabrikantcode:
S4001
0092S40010
Verwijderingsbijdrage:
€ 7,87
De Bosch accu is een krachtige startaccu die erg betrouwbaar is. De S4001 heeft een spanning van 12 volt en een vermogen van 44 Ah. De koudstartstroom is 440 EN(A). De accu heeft de volgende afmetingen: lengte: 207 mm, breedte: 175mm en hoogte: 175 mm. De - pool zit links en de + pool zit rechts.
-45% van€ 91,72 € 50,08

Levertijd binnen 1 werkdagen

Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Snelle levering

30 dagen retourgarantie

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564
Specificaties
Spanning (Volt) 12
Batterij (vermogen Ah) 44
Koudstartstroom EN (A) 440
Lengte (mm) 207
Breedte (mm) 175
Hoogte (mm) 175
Poolvolgorde 0
Houderuitvoering B13
Pooluitvoering 1
OE nummers
AUDI 8A0 915 105 A
FORD ME8U2J 10655 JA
FORD 1U2J 10655 G4A
FORD 1062547
FORD 1072324
FORD 1130883
FORD 1347729
FORD 1347733
FORD 1426512
FORD 3U2J1 0655 AA
FORD 3U2J1 0655 EA
FORD 6G9N1 0655 LA
FORD 7M0 915 105
FORD 96FB 10655 AD
FORD 98AB 10655 AA
FORD 98AX 10655 A4A
NISSAN 24410 AY60B
OPEL 1201030
OPEL 1201284
OPEL 19001885
OPEL 19001889
OPEL 24422574
OPEL 90540474
RENAULT 77 01 376 962
RENAULT 77 01 376 968
RENAULT 77 11 222 785
ROVER Z15 4324
ROVER Z25 4324
SUZUKI 33610-83E2
SUZUKI 33610-83E3
TOYOTA 28800-YZZAW
TOYOTA 28800-YZZIB
VAUXHALL 19001889
CHEVROLET 19 001 889
CLAAS 177 790 0
JOHN DEERE EPYP
HOLDEN 19 001 889
WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40