AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2 .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI
IS1145

AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS32 12V-2           .6KW Peug/Citr 2.0/2.2 HDI IS1145 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
IS1145
-58% van € 534,77 221,95
Je bespaart € 312,82!

Tijdelijk niet leverbaar


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Specificaties

Spanning (Volt) 12
Startmotor vermogen (kw) 2,6
Kwaliteit Genuine Mahle
Aantal gaten voor montage 3
Gewicht (kg) 10,00

OE nummers

FIAT 71722353
FIAT 71722354
FIAT 96253824
FIAT 96356595
FIAT 9635659580
FIAT 9635659780
FIAT 9639846780
FIAT 9647157980
MITSUBISHI M2T80582
MITSUBISHI M2T84771
MITSUBISHI M002T80582
MITSUBISHI M002T84771
CITROËN/PEUGEOT 5802EA
CITROËN/PEUGEOT 5802EF
CITROËN/PEUGEOT 5802F6
CITROËN/PEUGEOT 5802G4
CITROËN/PEUGEOT 5802H5
CITROËN/PEUGEOT 5802H6
CITROËN/PEUGEOT 5802M5
CITROËN/PEUGEOT 5802S8
CITROËN/PEUGEOT 5802W7
CITROËN/PEUGEOT 5802X9
CITROËN/PEUGEOT 5802Y0
CITROËN/PEUGEOT 5802Z6
CITROËN/PEUGEOT 5802Z7
CITROËN/PEUGEOT 96356597
CITROËN/PEUGEOT 96365597
CITROËN/PEUGEOT 96398467
CITROËN/PEUGEOT 9646972280
CITROËN/PEUGEOT 9648242180
CHECKER 30477

Fabrikant

AES

AES is een grote fabrikant in HID producten. De fabrikant is al ruim 17 jaar actief. Om een beter marktaandeel te krijgen is de fabrikant verhuisd van Shanghai naar Guangzhou. Guangzhou is namelijk het ‘epicentrum’ van van China. AES opereerde tot het jaar 2011 alleen in nog in China, maar na het bezoeken van internationale car parts beurzen, hebben ze hun imperium flink uitgebreid. Zo zijn ze hedendaags actief in grote delen van Noord en Latijns Amerika, Oost-Azië en Europa.  

Het uitbreiden van de fabrikant heeft geleid tot succes. AES is sinds enkele jaren een leidende factor in de mondiale auto onderdelen industrie. Van de afzet gaat circa 22% naar Noord-Amerika en 16% naar het Midden-Oosten. 

De aandacht ligt van AES ligt vooral op de productie van dynamo’s en startmotoren. 

Tijdens de productie wordt gewerkt met strenge kwaliteitsvoorwaarden die gelden voor de internationale auto industrie.

Het assortiment van AES Car Parts bestaat voornamelijk uit projector lenzen, ballasten, HID conversie kits en andere aftermarket accessoires. Ieder product is voorzien van OEM kwaliteit. 

Hieronder vind je een overzicht van de AES producten die Site4Cars verkoopt. 

Startmotoren & dynamo’s 

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40