AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V - 3.1KW 10T
IS0569

AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
AES | Starter Mahle/Iskra MS264 12V           - 3.1KW 10T IS0569 online kopen bij Site4Cars
Fabrikantcode:
IS0569
-58% van € 744,50 309,00
Je bespaart € 435,50!

Op voorraad (levertijd 2-3 werkdagen)


Livechat voor al je vragen!

Klanten geven Site4Cars een 9,1 /10

Gratis levering vanaf €99,-

30 dagen bedenktijd

Achteraf betalen mogelijk!

Alle prijzen zijn inclusief BTW

Stel je vragen aan onze specialisten 085 0645564

Alternatieven

Specificaties

Spanning (Volt) 12
Startmotor vermogen (kw) 3,1
Kwaliteit Genuine Mahle
Aantal gaten voor montage 2
Gewicht (kg) 5,00

OE nummers

IVECO 504271462
RENAULT 6005012975
RENAULT 6005012976
RENAULT 6005022635
RENAULT 7700044184
RENAULT 7700046783
PERKINS 59332
PERKINS 361070
JOHN DEERE AL110503
JOHN DEERE AL110504
JOHN DEERE AL110597
JOHN DEERE AL110598
JOHN DEERE AL11503
JOHN DEERE AL62772
JOHN DEERE AL62773
JOHN DEERE AL70852
JOHN DEERE AL78760
JOHN DEERE RE500733
JOHN DEERE RE504807
JOHN DEERE RE60384
LANDINI 3661191M91
CHECKER 16563
CHECKER 17095

Fabrikant

AES

AES is een grote fabrikant in HID producten. De fabrikant is al ruim 17 jaar actief. Om een beter marktaandeel te krijgen is de fabrikant verhuisd van Shanghai naar Guangzhou. Guangzhou is namelijk het ‘epicentrum’ van van China. AES opereerde tot het jaar 2011 alleen in nog in China, maar na het bezoeken van internationale car parts beurzen, hebben ze hun imperium flink uitgebreid. Zo zijn ze hedendaags actief in grote delen van Noord en Latijns Amerika, Oost-Azië en Europa.  

Het uitbreiden van de fabrikant heeft geleid tot succes. AES is sinds enkele jaren een leidende factor in de mondiale auto onderdelen industrie. Van de afzet gaat circa 22% naar Noord-Amerika en 16% naar het Midden-Oosten. 

De aandacht ligt van AES ligt vooral op de productie van dynamo’s en startmotoren. 

Tijdens de productie wordt gewerkt met strenge kwaliteitsvoorwaarden die gelden voor de internationale auto industrie.

Het assortiment van AES Car Parts bestaat voornamelijk uit projector lenzen, ballasten, HID conversie kits en andere aftermarket accessoires. Ieder product is voorzien van OEM kwaliteit. 

Hieronder vind je een overzicht van de AES producten die Site4Cars verkoopt. 

Startmotoren & dynamo’s 

WhatsApp
support
Stuur je bericht of vraag naar:
06 28 77 77 40